We staan in de top 5 van best scorende scholen van Nederland

 Obs de Tweemaster staat in de top 5 van best scorende scholen van Nederland.

Wat zijn wij ontzettend trots op de toppers van onze groep 8. Zij hebben allemaal een prachtige score behaald op hun eindtoets. 

De eindtoetsen worden vergeleken met alle scholen in Nederland. Er worden groepen gemaakt van ongeveer dezelfde type scholen. Ook onze school is vergeleken en wat blijkt, we scoren bij de beste 5 scholen van Nederland! 

Wij zijn ongelooflijk blij en trots. In iedere klas wordt zo ontzettend hard gewerkt om de kinderen het onderwijs te bieden die zij nodig hebben maar vooral verdienen. Het is zo gaaf om te zien dat deze enorme inzet van kinderen, leekrachten, onderwijsassistenten en jullie als ouders gezien wordt en beloond met een top 5 plaatsing!